Безрамкове скління

Компанія AluGlass є офіційним партнером PanoramGlass у нас представлена вся лінійка систем: Складні системи Butterfly, Zenon Max, Tiara Max і Tiara Twin призначені в основному для скління балконів, веранд, лоджій, а також альтанок, літніх майданчиків ресторанів і кафе.

балкон безрамкове скління вікна безрамкове скління

Розсувні системи безрамного скління Sliding з паралельним рухом стулок виконані на основі 3 і 5-ти рейкової направляючої: на кожній рейці ставиться своя стулка. Всі стулки заїжджають одна за одну і утворюють пакет з 3 і 5-ти стулок з однієї зі сторорін системи. Таким чином, відкриття становить 80% отвору. Система має три варіанти порога. У варіанті з низьким порогом Sliding Slim призначена для скління альтанок, веранд, терас, павільйонів, літніх веранд ресторанів, а також для ствення інтер'єрних скляних перегородок усередині приміщень. Система має низький поріг висотою всього 7 мм. Він абсолютно не заважає при ходьбі. В системі Sliding Smart поріг становить всього 12 мм, але при цьому володіє поліпшеним нижнім ущільненням роликами, як в Sliding Track. Варіант системи Sliding Track з порогом 30мм, призначений для скління балконів і лоджій, має знизу інший опорний профіль з розвиненими рейками і відрізняється поліпшеним нижнім ущільненням.

Лоджія безрамкове скління Вікна лоджії безрамкове скління

Підвісні системи скляних перегородок Floppy можна розділити на два типи, що залежить від того, як складаються стулки: 

Floppy Spin —це варіант кріплення, де стулки за допомогою роликових кареток прикріплюються до верхнього несучого профілю. Стулки можна припаркувати, просто зрушивши їх до стіни. Основний плюс - це відсутність закріплених профілів в паркувальній зоні. Це особливо важливо, коли перегородки потрібно встановити в уже зроблені заздалегідь отвори. Такий тип пристрою дозволяє як завгодно зрушувати стулки - в будь-яку зі сторін і звільнити весь отвір.

Floppy Parking — тип кріплення, в якому використовуються дві каретки, тому двері можна відсунути в певну зону паркування. Розсувне безпорогове скління має практично необмежену кількість варіантів парковки стулок. Обидва ці варіанти підходять як для розміщення всередині приміщення в якості інтер'єрної перегородки, так і для терас, альтанок і веранд, екстер'єру готелів, барів, ресторанів і т.д.

Безрамкове скління прозоре для дому Кріплення безрамкогово скління

Основна відмінна риса безрамного скління - це відсутність будь-яких рам або перегородок; скління виглядає легким і повітряним.

У наших скляних системах ми використовуємо комплектуючі таких виробників:

фурнітура CASMA (Італія)фурнітура WSS - Schlechtendahl (Німеччина)фурнітура Minusco - ColCom (Італія)фурнітура HAIDELI (Хаіделі)фурнітура Pauli + Sohn GmbH (Німеччина)

Наша компанія спеціалізується на проектуванні, монтажі та виготовленні скляного скління. За консультацією Ви можете звернутися до нас - ціни Вас приємно здивують!