Скляна підлога

Скляна підлога в приміщенні - це максимально стильно, практично і безпечно. До того ж це блискуча можливість реалізувати будь-які творчі та дизайнерські фантазії. Простір, що знаходиться безпосередньо під склом, можна заповнити будь-яким бажаним Вам матеріалом або навіть об'єктами. Це може бути малюнок або комбінація з насипних елементів (камені, кольорове скло, декоративний пісок), що імітують, наприклад, морське дно або зоряне небо. Це може бути комбінація світлодіодного підсвічування (світловий малюнок), встановлена ​​під матовим напівпрозорим склом (особливо ефектно виглядає на великих площах). І це може бути навіть справжній акваріум з живими рибками у Вас під скляною підлогою.

Так само можливе виготовлення скляної підлоги між поверхами, в такому варіанті прозора скляна підлога є так само і стелею для приміщення, розташованого поверхом нижче, що робить його більш світлим, візуально збільшує його площу і, безсумнівно, додасть родзинку в його інтер'єр.

Компанія AluGlass пропонує виготовлення та монтаж скляних підлог різних типів з підсвічуванням, декором з використанням різного скла: тоноване, матове, прозоре. Для захисту скла від подряпин ми застосовуємо захисні плівки, які при зносі легко замінити, що в свою чергу продовжить термін експлуатації скла.

Скляна підлога з морськими ракушкамиСкляна підлога з камінцями

Наші інженери зможуть спроектувати підлогу будь-якої складності, при цьому прорахувавши навантаження, прогини і розробити будь-які вузли кріплення скла.

 
У наших скляних системах ми використовуємо комплектуючі таких виробників:
Металопластикові вікна Schuco (Германія) Алюмінієві системи REYNAERS ALUMINIUM (Бельгія) Алюмінієві системи ALUPROF S.A. (Польща) Алюмінієві системи ALUMIL S.A. (Греція) Системи ПВХ ТМ Framex (Польща)

Наші фахівці з радістю проконсультують Вас, прорахують вартість, привезуть і змонтують вже готові вироби! Ціни і асортимент Вас приємно здивують!