Скляні перегородки

Скляні перегородки зручна і естетична конструкція для зонування приміщення, при цьому скляні перегородки візуально не зменшують приміщення і дають можливість проникненню світла. У скляні перегородки можуть встановлюється маятникові або розсувні двері. Для виготовлення скляних перегородок використовується прозорі або тоновані загартовані скла товщиною 10-12 мм з можливістю нанесення матового або різнокольорового малюнка.

Офісна кутова скляна перегородка Офісна перегородка прямокутна Офісна скляна перегородка без кутів
Скляний кабінет Офіз з скляними перегородками
Скляний конференц офіс

Телефонуйте і наші конструктори розрахують вартість і підкажуть технічні рішення по вузлах, кріпленні і розміщенні Ваших перегородок.

Перегородки зі скла в квартирі в основному потрібні для ефекту зонування. Подібним чином, створюються нові окремі території. Якщо виникає необхідність, міні-кімнати можна з'єднувати, або знову робити роздільними.

У наших скляних системах ми використовуємо комплектуючі таких виробників:

фурнітура CASMA (Італія)фурнітура WSS - Schlechtendahl (Німеччина)фурнітура Minusco - ColCom (Італія)фурнітура HAIDELI (Хаіделі)фурнітура Pauli + Sohn GmbH (Німеччина)

Наша компанія AluGlass спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі скляних конструкцій, яскравим прикладом яких є унікальні скляні перегородки, також ми займається виготовленням та монтажем алюмінієвих конструкцій